Тур 16: МЕТАЛЛИСТ — СТАЛЬ (Алчевск), 1:1 — Послематчевая пресс-конференция (гости)

Послематчевая пресс-конференция — Анатолій ВОЛОБУЄВ, головний тренер «Сталі»

— Чи не надто жорстко діяла сьогодні ваша команда?
— Навпаки, я хотів би, аби ми грали жорсткіше. Ви бачили перший тайм, безліч ударів ззаду — і жодної жовтої картки. Суддя дозволяв господарям грати жорстко. А у другому таймі ми зробили заміни, випустивши людей, котрі хотіли грати, і все налагодилося.

— Чи можна зробити висновок, що ті виконавці, яких ви замінили, не хотіли грати?
— Я б так не сказав. Але із гри вони випадали.

— Яке завдання має команда на сезон?
— Показати хороший футбол. У принципі, спонсори поставили за мету — вищу лігу. Відіграємо перший круг, а у другому підсилимося. Не робитимемо революції. У нас молода команда: беремо людей із колгоспів, шахт і доводимо їх до розуму. Власне, нас цікавлять три позиції. Може, скористаємося послугами донецького «Металурга». Хоча ми і є їхнім фарм-клубом, але ще жодного разу не просили в команди гравців… У майбутньому — подивимося. Хоча, звичайно, за інфраструктурою ми не готові до виходу у вищу лігу так, як Харків. Та й узагалі буде важко. Ви ж бачите, скільки нині команд заявило про плани виходу до еліти. Як ніколи багато — клубів вісім, напевно…

— У сьогоднішньому матчі планували взяти очки?
— Так.

— Перемогти?
— Ми їхали грати у футбол. Може здатися, що сьогодні нам десь пощастило, але таке в спорті трапляється.

— Що сказали команді під час перерви?

— Та я особливо нічого й не говорив… Просто зробив заміни, вніс певні корективи і вийшов із роздягальні, аби футболісти самі все вирішили. У другому таймі на полі була вже зовсім інша команда. «Металіст» створював небезпеку лише тоді, коли Осадчий вкидав аути. Ну і ще момент, коли Чуйченко віддав м`яч партнеру п`яткою… Там, звичайно, харків`яни мали забивати. Якби «Металіст» подвоїв рахунок, ми, звісно, програли б.