В’ячеслав ХРУСЛОВ: «ЗІГРАЛИ МИ ПАРАДОКСАЛЬНО»


У другій лізі слабких суперників також не буває. Кожна команда може піднести свій сюрприз. Навіть серед дочірніх колективів, які не ставлять завдання підвищуватися у класі, є доволі «міцні горішки». Таким виявився і харківський «Металіст-2», який, крім цікавої гри, не забував іноді радувати своїх прихильників безліччю забитих м’ячів у ворота суперників. Підсумувати виступи «Металіста-2» кореспондент «УФ» попросив другого тренера команди В’ячеслава ХРУСЛОВА.
— У виступі нашої команди в першому колі простежився певний парадокс. Проти лідерів ми зіграли досить пристойно, і в плані самовіддачі та бажання до хлопців немає жодних претензій. А от з аутсайдерами, не зрозуміло чому, зіграли невдало. Можливо, розслабилися, можливо, рано повірили в деяких матчах у перемогу. Наприклад, поєдинок із чернігівською «Десною» для нас склався вдало, хоча й поступилися — 0:1, гра тоді дуже сподобалася. Також залишилися задоволені діями футболістів у матчі з «Металургом-2» (Запоріжжя), але з результатом не склалося, хоча програвати тоді не повинні були. До активу, за якістю гри, можна віднести й зустріч у харківському «дербі» проти «Геліоса». А ось середняку другої ліги «Явору» поступилися, незважаючи на те, що ще був домашній матч. З маріупольським «Іллі-чівцем-2» у другому таймі нам довелося грати вдесятьох і по ходу зустрічі ми не змогли перебудуватися. Проте, вважаю, шосте місце після першого кола — вдалий підсумок, хоча могли бути, і це нам до снаги, у трійці найкращих команд другої ліги. У кількох матчах ми не заплановано втрачали очки, хоча по грі не поступилися жодній команді. Виступ команди оцінюю на «четвірку».
— Іноді ваша команда, як це було у поєдинках проти «Вуглика» та «Електрона», забивала по шість-сім м’ячів…
— У кожному матчі ми налаштовуємо підопічних на результат, на перемогу. Адже лише так можна зростати. У зустрічі з димитрівським «Вугликом» ми забили, точніше, забили кілька м’ячів, а вже потім піймали кураж. Перший поєдинок у чемпіонаті для нас склався досить успішно. Ми довго чекали цього протистояння, адже у першому турі нашу зустріч із запорізьким «Металургом-2» перенесли. Щодо того матчу, у нас взагалі не було претензій до гравців.
— Оцініть виступ команди по тактичних ланках.
— Значних помилок не було. Наші воротарі іноді помилялися, як от у матчі з «Явором», коли виникло у штрафному майданчику непорозуміння. Траплялося, що й нападники не забивали. Але претензій ні до кого не маємо, адже всі старалися. Перше наше завдання — готувати резерв для головної команди. І на кожному матчі були присутні тренери зі штабу «Металіста», придивлялися до молодих резервістів.
— Якою буде трансферна політика клубу в антракті?
— Нам потрібна молодь. Уже нині маємо хлопців 1986-87 років народження, яких ми залучатимемо до команди. А поки що — всі у відпустці, зберуться 20 грудня разом із основною командою. Тоді й визначатимемося.
— Чи є гравці, які вас порадували?
— З етичних міркувань виокремлювати когось не хотів би, але скажу, що були матчі за участю головної команди, в яких виступали двоє-троє гравців з нашої команди.
— Які завдання матиме команда на друге коло?
— Про це, я вважаю, нині говорити зарано. Нам потрібно готувати резерв, і саме з харківських хлопців.
— На які позиції в «Металісті» уже на сьогодні є замовлення на гравців?
— Таких конкретних побажань не було. Ми готуємо виконавців у всіх тактичних ланках команди. «Металісту» потрібні оборонці та нападники і ми займаємося підготовкою гідної заміни.
— Чи створені належні умови для роботи керівництвом для «Металіста-2»?
— Змінилося керівництво нашого клубу. Прийшли нові люди. Ми нині не маємо жодних проблем щодо виплати заробітної плати. Умови для роботи створені досить непогані. Як для рівня другої команди — все нормально. Єдине, чого не вистачає для роботи, — тренувальних полів. Та все ж ми з оптиміз-мом дивимося у майбутнє.

«Металіст-2» (Харків) — 6 МІСЦЕ
ЦИФРИ І ФАКТИ
І В Н П М О
Металіст-2 15 7 4 4 28-13 25
вдома 8 5 1 2 15-5 16
на виїзді 7 2 3 2 13-8 9
Кількість гравців: 29.
Кількість стрільців: 10.
Перемоги з великим рахунком: 2 («Вуглик» — 7:1, «Електрон» — 6:0).
Поразки з великим рахунком: —
Вилучення: 3 (Шатило, Ростовський, Буличов).
Попередження: 29 (Ростовський — 4, Горбієвський, Казанков, Погорєлов — по 3, Дяченко, Буличов, Реуцький, Пец, Шатило — по 2, Ахромеєв, Гребенюк, Галицький, Давидов, Назаров, Налигач — по 1.
Пенальті «Металіста-2»: —
Нереалізовані:1 («Електрон» — Погорєлов).
Пенальті у ворота «Металіста-2»: 2 («Десна» — Савенчук, «Металург-2» Д — Полянський).
Нереалізовані: 1 («Авангард» — Чехов).
Гравці: Ахрамеєв, Давидов, Реуцький — по 15 Буличов, Казанков, Кисельов — по 14 Галицький, Кушка, Мельник, Ростовський — по 13 Пилипчук — 11 Погорєлов — 9 Абдулмеджидов, Горбієвський, Шатило — по 8 Радін — 6 Дяченко — 5 Назаров, Пец — по 4 Кушка, Налигач, Сивуха, Чирковський, Чередниченко — по 3 Гребенюк — 2 Ветренников, Кайван, Конгузян, Лабойко — по 1.
Стрільці: Кисельов, Пилипчук — по 5 Кушка, Мельник — по 3 Давидов, Казанков — по 2 Ахрамеєв, Ветренников, Сивуха, Чигбо — по 1.