ОТКРЫТА ЗАПИСЬ НА ПОЕЗДКУ В ЛИВЕРПУЛЬ НА МАТЧ «ЭВЕРТОН» — «МЕТАЛЛИСТ» (обновлено — правила оформления документов на выезд)


Эксклюзивный туристический партнер ФК «Металлист» по организации поездки на матч первого раунда Кубка УЕФА «Эвертон»- «Металлист» (20 сентября) – туристическая фирма «Чудо света». Прием заявок на поездку в Англию осуществляется по телефону – .

Документи, що подаються на отримання візи
ПРИМІТКА: особа, що подає заяву на отримання візи, несе повну відповідальність за надання всіх необхідних документів. Тим, хто подає заяви, де не вистачає необхідних документів, може бути відмовлено у візі.
 
З 1-го липня 2007 року вся додаткова документація до анкети повинна подаватись англійською мовою або містити переклад на англійську. Це може бути повний переклад документів або коротке викладення змісту.
 
Анкети, які не містять перекладу документів, можуть бути не прийняті до розгляду.
Ділові подорожі
По-перше треба заповнити анкету на цьому сайті — http://www.visa4uk.fco.gov.uk/ та ознайомитися з правилами її заповнення тут —  http://www.britishembassy.gov.uk/servlet/Front?pagename=OpenMarket/Xcelerate/ShowPage&c=Page&cid=1094236966964
1.Підтверждення Вашого додаткового доходу (якщо Ви його маєте). Підтвердження доходу Вашої дружини/чоловіка (якщо Ви одружені) і Ваших заощаджень (якщо Ви їх маєте). Усі довідки з банку повинні чітко вказувати суму заощаджень на теперішній час.
2. Справка з місця роботи  (надаємо отсканованний варіант заповнення на англійської мові нижче).
3.Копія закордонного паспорта, всіх сторінок де є відмітки.
4. Фото 3,5Х4,5 для візи (4 шт.).
ПРИМІТКА: Відповідальний співробітник візового відділу може запропонувати Вам надати будь-які інші документи, не зазначені вище.
Телефон для справок — 8 000  5734082