26-Й ТУР. «МЕТАЛЛИСТ» — «ВОЛЫНЬ» — 1:0. ХОЗЯЕВА


Мирон Маркевич (главный тренер Металлиста):
— На такому полі грати не можливо — це я вам відверто говорю. То не футбол -то антіфутбол. Ми зовсім у другий футбол граємо. Ми хочемо грати в пас, щоб глядачам подобалось. На цьому огороді, тут хіба що картоплю вирощувати. Якщо не зроблять літом поле нове… Ви розумієте, на ньому дві команди грає. Я розумію директора стадіону -він не всесильний, але це не є поле для центрального стадіону міста Харкова. Вже всюди є нормальні поля. Я дивився учора гру в Алчевську -там гарна трава -пару раз підстрижена, а у нас танкодром. Тому така й гра. Я вам чесно скажу -так, ми виграли, молодці хлопці, до кінця добили цю гру. Але задоволення я ні якого не дістав -чесно. Єдине, що -це те, що вони бились до кінця, хотіли виграти. Ото і все. Але ще раз повторюю: те, що ми готували на тренуваннях, і те, що ми показували в минулих іграх, -ми не змогли сьогодні показати. Суперник грав дуже щільно, не дозволяв нічого робити. Трагедії ми не робимо: те, що я хотів би бачити, на такому полі не виходить. Я розумію, що це не сьогодні буде, не завтра, але до наступного чемпіонату обовязково потрібно вирішити проблему з полем.