Тур 16: МЕТАЛЛИСТ — СТАЛЬ (Алчевск), 1:1 — Обзор матча

Поєдинок «Металіста» зі «Сталлю» був цікавим одразу з кількох причин.
По-перше, у гості до харків`ян приїхав один із головних конкурентів за путівку до вищої ліги.
По-друге, востаннє «Металіст» перемагав вдома місяць тому (9 жовтня).
Нарешті, по-третє, напередодні відповідального поєдинку Геннадій Литовченко з різних причин втратив майже половину основного складу…
Але перемагати все одно було потрібно. І харків`яни були дуже близькими до цього.
Як показали стартові десять хвилин матчу, з настроєм у «Металіста» було все гаразд.
Ті, хто вийшли на поле, повністю віддавалися грі, і у першому таймі харків`яни помітно переважали суперника.
Гол «визрів» на 37-й хвилині, коли навіс з лівого флангу у район одинадцятиметрової позначки замкнув головою Чуйченко.
До речі, цей гол став для Сергія вже 116-м у першій лізі, і за цим показником він наздогнав екс-сталевара Вадима Плотникова, котрий донедавна очолював список найкращих бомбардирів другого національного дивізіону за всю його історію.
Перерва пішла на користь гостям. Анатолій Волобуєв, не помітивши вогника в очах Хистєва, Якименка і румуна Ангела, зробив рідкісну у футболі потрібну заміну.
Полушин, Саванчук та Артемов, які вийшли на заміну, помітно пожвавили наступальні дії «Сталі».
Так що Качоренкові нудьгувати не довелося. У господарів, як і в першому таймі, найактивнішим був ветеран Чуйченко.
Саме він на 48-й хвилині після аута Осадчого мав чудову нагоду подвоїти результат, але удар форварда головою Комарицький у падінні відбив.
Сергій же на пару із Шопіним «заварив кашу» і через п`ятнадцять хвилин віддав чудову передачу п`яткою. Однак у Пилипчука, котрий завершував атаку, в останній момент зненацька підкосилися ноги і момент було втрачено.
Зрівняли гості рахунок на останніх хвилинах матчу.
Ветренников, перебуваючи за сорок метрів од воріт, заробив зовсім необов’язковий штрафний, притримавши суперника руками. Бойко, незважаючи на солідну дистанцію, зважився на удар.
Качоренко без особливих зусиль м’ячем заволодів… і випустив його з рук!
Половков до такого казусу виявився готовим і, незважаючи на відчайдушні спроби Осадчого завадити, влучив метрів з п’яти у порожні ворота. 1:1 — нічия на користь «Сталі».